Szükség van geotermikus energiára

Gazdaság
  • 2017.05.09. - 02:43

A magyarországi energiaellátás biztonsága érdekében nemcsak a fosszilis energiaforrások és útvonalak diverzifikálására, de minél több helyi megoldás alkalmazására, innovatív és fenntartható technológia bevezetésére van szükség – mondta Szabó László, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára tegnap, egy budapesti fórumon.

Szabo Laszlo576
Reklám