Sztrájkot tartott hatvan munkavállaló a kecskeméti Mercedes-gyárban. A kétórás munkabeszüntetés oka a Vasas Szakszervezeti Szövetség (VSZSZ) és a menedzsment közti újabb eredménytelen bértárgyalás volt.
Az eredménytelen bértárgyalások miatt tiltakoztak a kecskeméti üzemben
Sztrájkot tartott hatvan munkavállaló a kecskeméti Mercedes-gyárban. A kétórás munkabeszüntetés oka a Vasas Szakszervezeti Szövetség (VSZSZ) és a menedzsment közti újabb eredménytelen bértárgyalás volt.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át