Július 7. és augusztus 20. között ismét megrendezik a Szentendrei Teátrum és Nyár elnevezésű programot. Most is színpadra állítják Rossini A sevillai borbélyát a Fő téren. Fellép Boban Markovic, Dés András és Harcsa Veronika is.

Szép Ernő és Lengyel Nagy Anna darabjai a programban – A Ferenczy múzeum udvarán is lesznek előadások – Augusztusi szerb búcsú
Július 7. és augusztus 20. között ismét megrendezik a Szentendrei Teátrum és Nyár elnevezésű programot. Most is színpadra állítják Rossini A sevillai borbélyát a Fő téren. Fellép Boban Markovic, Dés András és Harcsa Veronika is.

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit

Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie
Le kell állítaniuk katonai infrastruktúra kiépítését a határ közelében