Bernd Storck szövetségi kapitány kijelentette: a Norvégia elleni pótselejtezőn játékosaival együtt mindent megtesznek azért, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 1972 után ismét kijusson az Európa-bajnokságra.

„Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy pótselejtezőt játszunk”
Bernd Storck szövetségi kapitány kijelentette: a Norvégia elleni pótselejtezőn játékosaival együtt mindent megtesznek azért, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 1972 után ismét kijusson az Európa-bajnokságra.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át