Storck: mindent megteszünk a kijutásért

„Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy pótselejtezőt játszunk”

Sport
  • 2015.10.19. - 14:19

Bernd Storck szövetségi kapitány kijelentette: a Norvégia elleni pótselejtezőn játékosaival együtt mindent megtesznek azért, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 1972 után ismét kijusson az Európa-bajnokságra.

storck576
Reklám