Sok szénerőmű van a régióban

A németeknél magasabb a károsanyag-kibocsátás

Gazdaság
  • 2017.05.09. - 02:48

Az egységnyi villamosenergia-előállításban bizonyos tekintetben Németország előtt járunk. Ott ugyanis ez átlagosan kétharmaddal több szén-dioxid-kibocsátással jár, mint hazánkban.

Mátrai Erőmű576x356
Reklám