„Soha ennyi gyerek nem kapott enni”

Fidesz: Jövőre háromszor ennyi jut gyermekétkeztetésre

Belföld
  • 2015.11.16. - 19:39

A Fidesz szerint a polgári kormány intézkedéseinek köszönhetően Magyarország ma az egyetlen európai ország, ahol a kisgyermekek kilencven százaléka naponta háromszor jut ingyenes étkezéshez.

Gyermekétkeztetés 576
Reklám