A panamai labdarúgó-válogatott a házigazda amerikaiak legyőzésével megszerezte a bronzérmet az Egyesült Államokban zajló Arany Kupán.

Legyőzték a házigazdákat
A panamai labdarúgó-válogatott a házigazda amerikaiak legyőzésével megszerezte a bronzérmet az Egyesült Államokban zajló Arany Kupán.

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit

Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie
Le kell állítaniuk katonai infrastruktúra kiépítését a határ közelében