Belföldi nyári turisztikai kampányt indít a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) – derült ki hírlevelükből. Az ügynökség feladatai között kiemelt helyen szerepel az egységes turisztikai országmárka fejlesztése és annak belföldi és külföldi kommunikációja.
Ezenkívül nemcsak a turisztikai, hanem a teljes Magyarország-arculat kidolgozása is az MTÜ feladatai között szerepel. Ez a munka már folyamatban van, és a tervek szerint őszre fejeződik be az országmárka véglegesítése. Elsőként a nyári reklámkampány indul, amellyel június közepétől találkozhat majd a közönség. Az akció célja a hazai úti célok népszerűsítése, valamint a figyelemfelkeltés Magyarország kulturális és természeti értékei iránt annak érdekében, hogy minél többen és minél hosszabb ideig töltsék belföldön a szabadságukat.



