A magyar miniszterelnök fogadta a Magyarországon tartózkodó amerikai külügyminisztert.
Orbán Viktor vendégét hivatalában, a Karmelita kolostorban fogadta, ahogyan arról a közösségi médiában közzétett fotó is tanúskodik
A kormányfő a Várban látta vendégül az amerikai külügyért
A magyar miniszterelnök fogadta a Magyarországon tartózkodó amerikai külügyminisztert.
Orbán Viktor vendégét hivatalában, a Karmelita kolostorban fogadta, ahogyan arról a közösségi médiában közzétett fotó is tanúskodik

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie