Orbán Viktor fogadta Mike Pompeót

A kormányfő a Várban látta vendégül az amerikai külügyért

Külföld
  • 2019.02.11. - 19:32

A magyar miniszterelnök fogadta a Magyarországon tartózkodó amerikai külügyminisztert.

Orbán Viktor vendégét hivatalában, a Karmelita kolostorban fogadta, ahogyan arról a közösségi médiában közzétett fotó is tanúskodik

Reklám