Az Országgyűlésben az azonnali kérdések órájában a kormányfő válaszolt a képviselői kérdésekre.

A kormányfő a képviselők kérdéseire válaszolt +VIDEÓ
Az Országgyűlésben az azonnali kérdések órájában a kormányfő válaszolt a képviselői kérdésekre.


A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie