Tíz hétvégén összesen ezer család üdülhet a Családi Erzsébet-táborokban a Balatonnál - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára Zánkán az Erzsébet-táborban szombaton.

A jövő héten kezdi meg kézbesíteni a nyugdíjasok Erzsébet-utalványát a Magyar Posta - mondta a család- és ifjúságügyért felelős államtitkár szombati budapesti sajtótájékoztatóján.
Novák Katalin hozzátette, 2,7 millió ember kap most 10 ezer forint értékű utalványt.
Panulin Ildikó, a Magyar Posta szóvivője azt mondta, az utalványokat március 15-e előtt kezdik a címzettekhez eljuttatni értékküldemény formájában. A cél, hogy az utalványokat április közepéig minden, belföldi lakcímmel rendelkező megkaphassa.



