Moyes váltja Bilicet a West Ham kispadján

A londoni csapat 18. helyen áll a Premier League-ben

Sport
  • 2017.11.07. - 12:30

David Moyest nevezték ki a West Ham United labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé. A posztról hétfőn menesztették a horvát Slaven Bilicet.

moyes

Moyes az előző szezonban a Sunderland vezetőedzője volt, de lemondott, miután a gárda kiesett a másodosztályba. Az Everton korábbi menedzserének ázsiója sokat esett azután, hogy 2013-14-ben nem tudott eredményes lenni Alex Ferguson utódjaként a Manchester Unitednél, majd a spanyol élvonalban, a Real Sociedadnál sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Reklám