Vandálok megrongálták a csepeli Tamariska-dombon lévő kálváriát - tájékoztatta a XXI. kerületi önkormányzat hétfőn közleményben az MTI-t, az Önkormányzati Sajtószolgálaton keresztül. A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) nyomoz az ügyben.

Borbély Lénárd és Németh Szilárd közleményben ítélte el a barbár cselekedetet - A rendőrség nyomozást indított
Vandálok megrongálták a csepeli Tamariska-dombon lévő kálváriát - tájékoztatta a XXI. kerületi önkormányzat hétfőn közleményben az MTI-t, az Önkormányzati Sajtószolgálaton keresztül. A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) nyomoz az ügyben.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át