Az atlétikáért tett szolgálatai elismeréseként II. Erzsébet brit királynő kedden lovaggá ütötte Mo Farah-t.

A négyszeres olimpiai aranyérmes futó mostantól használhatja a "Sir" előtagot a neve előtt
Az atlétikáért tett szolgálatai elismeréseként II. Erzsébet brit királynő kedden lovaggá ütötte Mo Farah-t.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át