A MÁV közösségi oldalán közölte, hogy lezárják Budapest egyik legnagyobb vasúti pályaudvarát, a Keltit.
A lezárás idején valamennyi, a Keleti pályaudvart érintő elővárosi és távolsági vonat menetrendjében lesznek változások,a vonatokat a Keletiből más állomásokra irányítják át,más állomásokat érintő módosítások is várhatóak - írják a posztban.
A két hét alatt olyan karbantartási munkákat végeznek, amelyeket a vonatforgalom fenntartása mellett nem lehet végrehajtani.A beavatkozások által javulni fog a szolgáltatási színvonal, valamint a vonatok pontossága.A forgalomszervezéssel kapcsolatban jelenleg még tartanak az egyeztetések, a MÁV azt írgéri, hogy a menetrendi változásokról idejében tájékoztatni fogja az utasokat.



