Kövér László: Problémamentesek a magyar-lett kapcsolatok

Az Országgyűlés elnöke Budapesten fogadta Inara Murniece-t

Belföld
  • 2017.06.15. - 13:33

Problémamentesnek és barátinak nevezte a magyar-lett kapcsolatokat Kövér László házelnök, miután csütörtökön, Budapesten fogadta a lett parlament elnökét.

A magyar Országgyűlés elnöke a találkozó után tartott sajtótájékoztatón hangsúlyozta: nincs néven nevezhető különbség semmilyen fontos kérdésben a két ország álláspontja között, legyen szó Lettország és a balti államok biztonsági problémáiról, Ukrajnáról, az Európai Unió (EU)bővítéséről, az uniós keleti partnerség politikáról, vagy az EU döntéshozatali folyamatában a nemzeti parlamentek szerepéről.

kövér
Reklám