Kövér László: A migráció nem áll le

Az Országgyűlés elnöke arra buzdította hallgatóságát, hogy vegyen részt a pénteken záruló nemzeti konzultációban

Belföld
  • 2017.11.20. - 21:24

A migráció nem fog leállni, főleg olyan európai politikával, amely meghívót küld a migránsoknak - mondta az Országgyűlés elnöke a "Soros-tervről" tartott nemzeti konzultációval kapcsolatos lakossági fórumon, Budapesten hétfőn este.

Kövér László felhívta a figyelmet arra, hogy az Európai Unió határőrizeti szerve, a Frontex szerint 34-36 millió ember tart Európa felé, a NATO szerint pedig 2020-ig 60 millió migráns indul el Európába. 

A Fidesz választmányi elnöki posztját is betöltő politikus szerint Soros György célja, hogy segítsen a migránsoknak, létrehozza az úgynevezett nyílt társadalmat, lebontsa a nemzetállamokat, nemzeti kultúrákat.

Úgy fogalmazott: az elmúlt hét évben "a gödör fenekéről másztunk ki" (...), kisebbfajta csodát hajtottunk végre. Rövid távon az a tét, hogy megőrizzük az eredményeket, hosszú távon pedig az országot - hangoztatta Kövér László, aki arra buzdította hallgatóságát, hogy vegyen részt a pénteken záruló nemzeti konzultációban.

Reklám