Király Gábor visszavonult a magyar labdarúgó-válogatottól, amellyel nyolcaddöntőig jutott a franciaországi Európa-bajnokságon.

„A szervezetem jelezte, itt a határ”
Király Gábor visszavonult a magyar labdarúgó-válogatottól, amellyel nyolcaddöntőig jutott a franciaországi Európa-bajnokságon.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át