A 2012. január 21-i, első Békemenet szervezői idézték fel az öt évvel ezelőtt történteket hétfőn este a Civil Összefogás Fórum (CÖF) meghívására, a fővárosi Szent Margit Gimnázium zsúfolásig megtelt dísztermében.
Öt éve vonult fel méltóságteljesen a Békemenet+GALÉRIA
A 2012. január 21-i, első Békemenet szervezői idézték fel az öt évvel ezelőtt történteket hétfőn este a Civil Összefogás Fórum (CÖF) meghívására, a fővárosi Szent Margit Gimnázium zsúfolásig megtelt dísztermében.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie