Kiállás a szuverenitásunkért

Öt éve vonult fel méltóságteljesen a Békemenet+GALÉRIA

Belföld
  • 2017.02.13. - 19:52

A 2012. január 21-i, első Békemenet szervezői idézték fel az öt évvel ezelőtt történteket hétfőn este a Civil Összefogás Fórum (CÖF) meghívására, a fővárosi Szent Margit Gimnázium zsúfolásig megtelt dísztermében.  

1 / 7
Reklám