Kezdődik Dániában a „nagy kaland”

Kézilabda. A magyar válogatott átlövője, Tomori Zsuzsanna a legjobb négy közé várja a csapatot az idei világbajnokságon

Sport
  • 2015.12.05. - 02:21

Szombaton este Tunézia, vasárnap pedig Szerbia lesz a magyar női válogatott ellenfele a dániai világbajnokságon Herningben. A mieink célja, az olimpiai kvóta vagy az olimpiai selejtezőre való kijutás. Ehhez minimum az első nyolcba kell kerülniük. Tomori Zsuzsannának, a Győri Audi ETO KC átlövőjének nem titkolt vágya, hogy a négy közé jusson a válogatott. A magyar csapat meghatározó játékosa az egyik pénteki tréning után nyilatkozott lapunknak.

Tomori Zsuzsanna 20151205
Reklám