Japánban újraindítanak egy atomreaktort

A fukusimai katasztrófa óta először történik hasonló

Krónika
  • 2015.08.10. - 16:08

A széles körű társadalmi tiltakozás ellenére Japán visszatér az atomenergia-előállításhoz: a több mint négy évvel ezelőtti fukusimai katasztrófa óta először újraindít egy nukleáris reaktort.

fukushima576
Reklám