Kisvárosi krimire kezd emlékeztetni az ajkai MSZP-s polgármester és az elbocsátott ajkai pedagógusok ügye. A rágalmazásért feljelentett városvezetőt az első- és másodfokú bíróságok egyaránt elítélték, a Kúria mindkétszer felmentette. Az ügy az Alkotmánybíróságon van, illetve egyik leágazása még ott sem.




