Egy férfi holttestet találtak járókelők szerdán reggel a Városligeti-tóban - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.
Balla Szilárd közölte: megállapították, hogy egy Budapesten hajléktalanként élő 52 éves férfi holttestét találták meg.
A BRFK "rendkívüli haláleset" miatt indított eljárást - mondta a referens.



