Holttestet találtak Városligeti-tóban

A BRFK "rendkívüli haláleset" miatt indított eljárást

Krónika
  • 2017.08.02. - 08:48

Egy férfi holttestet találtak járókelők szerdán reggel a Városligeti-tóban - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.

Balla Szilárd közölte: megállapították, hogy egy Budapesten hajléktalanként élő 52 éves férfi holttestét találták meg.        

 A BRFK "rendkívüli haláleset" miatt indított eljárást - mondta a referens.

Reklám