Hamarosan jöhetne a nemzeti börze

Folynak a tárgyalások a magyarok és az osztrákok között a Budapesti Értéktőzsdéről – Életet kell „lehelni” a részvénypiacba

Gazdaság
  • 2015.09.05. - 01:36

Könnyen elképzelhető, hogy magyar tulajdonba kerülhet a Budapesti Értéktőzsde. A Magyar Nemzeti Bank akár a tulajdoni részesedésének növelésével is erősítené befolyását a magyar tőkepiacon.

9 20150905
Reklám