A klub történetének háromezredik bajnoki meccsén játszott szombat este a Ferencváros.
A Budapest Honvéd elleni NB I.-es bajnokin több mint kilencezer néző látta, ahogy a bajnokságot toronymagasan vezető Fradi hazai pályán 2–1-re nyer, és ezáltal győzelemmel ünnepli a jubileumi mérkőzést. Amúgy egy nap híján egy évvel ezelőtt, tavaly október 4-én Diósgyőrben kapott ki legutóbb az FTC.
NB I., 11. forduló: Békéscsaba–MTK 1–1 (0–0), Békéscsaba, 1732 néző, gólszerzők: Punosevac (93.), illetve Torghelle (64.), Diósgyőr–Haladás 1–1 (1–1), Miskolc, 3409 néző, gólszerzők: Novothny (16.), illetve Németh M. (26.), Videoton–Puskás Akadémia 3–2 (1–2), Székesfehérvár, 1745 néző, gólszerzők: Gyurcsó (33., 79.), Suljic (50), illetve Lencse (6.), Pekár (22.), Vasas–Paks 1–2 (0–2), Illovszky Stadion, 1500 néző, gólszerzők: Remili (60.), illetve Koltai (23.), Bartha (42.), DVSC–Újpest 1–1 (1–1), Debrecen, 4052 néző, gólszerzők: Tisza (28.), illetve Diagne (32.), Ferencváros–Budapest Honvéd 2–1 (2–1), Üllői út, 9037 néző, gólszerzők: Hajnal (35.), Varga R. (39.), illetve Youla (9.).



