Gulág-emlékművet avattak Pécsett

Közel 700 ezer magyar állampolgár raboskodott a szovjet táborokban

Belföld
  • 2017.02.18. - 18:13

A Szovjetunióba elhurcoltaknak emléket állító domborművet avattak több mint száz ember részvételével szombat délután Pécsett.

pécsgulagemlékmű
Reklám