A Nightfever a 2005. évi világifjúsági találkozót követően született nemzetközi, ifjúsági missziós kezdeményezés, melynek során fiatalok szólítanak meg fiatalokat.
Világszerte eddig 439 helyen, összesen 2601 alkalommal tartottak Nightfever-t a fiatalok, olyan lelki kincsekkel gazdagodva, amely arra ösztönzi őket, hogy egyre több helyen, egyre több ifjúsági közösséget bevonva szervezzék meg ezeket az estéket.

Most a Váci utca 47/b alatt található Szent Mihály-templom tárta ki kapuját az érdeklődők előtt.



