Fényt gyújtottak az éjszakánkba

Fiatalok szólítottak meg fiatalokat a budapesti Nightfever-ön, közös szentmise után invitálták az embereket gyertyagyújtásra + Galéria

Kultúra
  • 2018.12.07. - 21:37

A Nightfever a 2005. évi világifjúsági találkozót követően született nemzetközi, ifjúsági missziós kezdeményezés, melynek során fiatalok szólítanak meg fiatalokat.

1 / 3

Világszerte eddig 439 helyen, összesen 2601 alkalommal tartottak Nightfever-t a fiatalok, olyan lelki kincsekkel gazdagodva, amely arra ösztönzi őket, hogy egyre több helyen, egyre több ifjúsági közösséget bevonva szervezzék meg ezeket az estéket.

nightfever

Most a Váci utca 47/b alatt található Szent Mihály-templom tárta ki kapuját az érdeklődők előtt.

Reklám