Felavatták az új Szuezi-csatornát

Harmincmillió dollárba került az ünnepség

Külföld
  • 2015.08.06. - 19:10

Abdel-Fattáh esz-Szíszi államfő az egyiptomi elnöki jacht fedélzetén áthaladt az új Szuezi-csatornán, majd aláírta a mesterséges vízi út üzembe helyezését megszentelő dokumentumot.

szuezi-csatorna lead
Reklám