"Ez az időszak a kitartó munka éve volt"

Évértékelőt tartottak az MKP és a Most-Híd vezetői a Gombaszögi Nyári Táborban

Határon túl
  • 2017.07.12. - 17:33

Pártjaik elmúlt egy évét értékelték és célkitűzéseiket ismertették a szlovákiai Magyar Közösség Pártjának (MKP) és a Most-Híd magyar-szlovák vegyespártnak a vezetői a Gombaszögi Nyári Táborban szerdán tartott fórumukon.

gombaszög
A Gombaszögi Nyári Tábor vasárnapig tart, programjában több tucat - főként könnyűzenei és népzenei - fellépő műsora mellett politikai és közéleti témájú előadások egész sora szerepel.
Reklám