Az Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap a kontinens idei legnagyobb közlekedési-környezetvédelmi rendezvénye volt, amelyre hazánkban száznyolcvankét település jelentkezett.

Budapesten a hét végén a gyalogosoké volt az Andrássy út, ahol játékos formában, színes programokkal és bemutatókkal népszerűsítették a biztonságos közlekedést.



