Európa Liga-győztes a Manchester United

A meccs 2-0-ás eredménnyel ért véget

Sport
  • 2017.05.24. - 22:40

A Manchester United nyerte a labdarúgó Európa Ligát: az angol csapat szerda este a stockholmi döntőben 2-0-ra győzte le a holland Ajax Amsterdam együttesét.

ajax
48. perc: egy jobb oldali szögletet követően Smalling fejelt, majd az ötösön álló Mhitarjan pedig a kapunak háttal állva húzta a labdát a hálóba (2-0).
Reklám