Az Európai Unió és a NATO közép-európai "szárnyának" megerősítését, valamint a térségbeli együttműködés javítását is fontosnak nevezte Kolinda Grabar-Kitarovic horvát államfő a Budapesti Corvinus Egyetemen szerda este tartott előadásában, nagy teret szentelve beszédében a migránsválságnak is.




