Csütörtökön kezdődik az 1,6 százalékkal megemelt nyugdíjak kifizetése - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) parlamenti államtitkára Budapesten.


Rétvári Bence: A nyugdíjak most többet érnek, mint két-három éve
Csütörtökön kezdődik az 1,6 százalékkal megemelt nyugdíjak kifizetése - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) parlamenti államtitkára Budapesten.



Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át