Épségben van Edmund Hillary sziklalépcsője

Krónika
  • 2017.05.24. - 03:49

A korábbi hírekkel ellentétben mégsem semmisült meg a Mount Everest jellegzetes sziklaképződménye, a Hillary-lépcső. A nepáli hegymászók tegnap arról számoltak be, hogy a képződmény sértetlen maradt, és ezzel cáfolták egy brit hegymászó múlt heti bejelentését, miszerint a szikla elpusztult a két évvel ezelőtti földrengésben.

Hillary-lépcső
Reklám