Hetvenkilenc éves korában elhunyt Betty Cuthbert, az ausztrálok négyszeres olimpiai bajnok atlétája.

Évtizedek óta sclerosis multiplexszel küzdött és betegsége miatt kerekesszékbe kényszerült. 2002-ben agyvérzés érte, ami tovább rontott állapotán.
Rövid összefoglaló Cuthbert szerepléséről a melbourne-i olimpián:



