Elhunyt Bánhegyi László, az 1955-ben Európa-bajnok magyar férfi kosárlabda-válogatott játékosa.

Nyolcvannégy évet élt
Elhunyt Bánhegyi László, az 1955-ben Európa-bajnok magyar férfi kosárlabda-válogatott játékosa.


A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie