Djokovic nyerte az álomdöntőt +VIDEÓ

Pennetta a nyolcadik helyig küzdötte fel magát

Sport
  • 2015.09.14. - 08:21

A világelső Novak Djokovic nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokságot: a szerb játékos a vasárnapi férfi egyes fináléban a második helyen kiemelt Roger Federert győzte le négy játszmában.

fed_djo576
...74. (74.) Babos Tímea 769
Reklám