A világelső Novak Djokovic nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokságot: a szerb játékos a vasárnapi férfi egyes fináléban a második helyen kiemelt Roger Federert győzte le négy játszmában.

Pennetta a nyolcadik helyig küzdötte fel magát
A világelső Novak Djokovic nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokságot: a szerb játékos a vasárnapi férfi egyes fináléban a második helyen kiemelt Roger Federert győzte le négy játszmában.

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit

Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie
Le kell állítaniuk katonai infrastruktúra kiépítését a határ közelében