Demonstrálnak a szabolcsi gazdák

Elégedetlenek az ipari alma árával

Gazdaság
  • 2018.08.21. - 10:51

Félpályás útlezárással, tüntetésekkel tiltakoznak az almatermelők az ipari alma alacsony felvásárlási ára miatt a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Vásárosnaményban és Anarcson kedden.

almademonstráció576

Reklám