Amerikai kongresszusi képviselők delegációja érkezett Magyarországra pénteken. A képviselők találkoztak Orbán Viktor miniszterelnökkel, Kövér László házelnökkel és Németh Zsolttal, az Országgyűlés külügyi bizottságának elnökével.
Amerikai delegáció
Amerikai kongresszusi képviselők delegációja érkezett Magyarországra pénteken. A képviselők találkoztak Orbán Viktor miniszterelnökkel, Kövér László házelnökkel és Németh Zsolttal, az Országgyűlés külügyi bizottságának elnökével.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie