Befejezte a nyomozást és vádemelést javasol a rendőrség a Buda-Cash-ügyben.
A Magyar Nemzeti Bank tavaly februárban függesztette fel a Buda-Cash működési engedélyét, majd a tulajdonosi körhöz kötődő Dél-dunántúli Regionális Bankcsoport (DRB) négy bankjáét. A brókerház harmincmilliárd forinttal károsíthatta meg ügyfeleit, és mintegy 60-65 milliárd forintnyi értékpapírral nem tud elszámolni a kisbankokkal szemben. A Fővárosi Törvényszék 2015. március 11-én az ügyben három embert előzetes letartóztatásba helyezett.



