Póta Georginának nem sikerült bejutnia a legjobb négy közé a jekatyerinburgi asztalitenisz Európa-bajnokság női egyes versenyében, a negyeddöntőben búcsúzott. Ugyanakkor a magyar játékos döntőbe jutott párosban, Elizabeta Samara oldalán.

Párosban döntős a Póta-Samara kettős
Póta Georginának nem sikerült bejutnia a legjobb négy közé a jekatyerinburgi asztalitenisz Európa-bajnokság női egyes versenyében, a negyeddöntőben búcsúzott. Ugyanakkor a magyar játékos döntőbe jutott párosban, Elizabeta Samara oldalán.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át