Az uniós intézmények indokolatlanul kemények az Orbán-kormánynyal szemben – mondta a Deutsche Wellének Schöpflin György. A magyar EP-képviselő rámutatott: a nyugati média továbbra is csak az előítéletei alapján bírálja az „antidemokratikus” Magyarországot.




