Mesterházy Attila aljasnak nevezte Gulyás Gergelyt, a parlament törvényalkotási bizottságának elnökét egy tévéműsorban a plakáttörvény kapcsán. A fideszes politikus a jelzőt kiváltó hazugság leleplezése mellett együttérzését fejezte ki a „megalázott szocialista képviselőknek”.




