„A szocialisták egyszer már elvették a tizenharmadik havi nyugdíjat, 2009-ben épp az MSZP-frakció törölte el megszorító intézkedéseinek részeként” – Harrach Péter így értékelte Botka László, az MSZP miniszterelnök-jelöltjének szerdai ígéretét, miszerint kormányra kerülésük esetén visszaadják az időseknek a tizenharmadik havi nyugdíjat.




