Bódog Tamás lesz hétfőtől a DVTK vezetőedzője

Ajánló
  • 2017.03.10. - 00:47

A dán első osztályban második helyen álló Bröndby csapatát hagyja el a Diósgyőr hívására Bódog Tamás, aki hétfőn érkezik Miskolcra s veszi át a 22 fordulót követően a 11., kieső helyen álló DVTK labdarúgócsapatának szakmai irányítását.

Bódog-Tamás
(Forrás: DVTK)

A 46 éves edző úgy nyilatkozott, hogy minden tőle telhetőt meg fog tenni, hogy mind eredményességben, mind játékban számottevően előrelépjen a csapat. A Bröndby másodezőjeként Bódog vasárnap még részt vesz a dán együttes bajnoki mérkőzésén, ezért a hétvégi, Videoton elleni bajnoki mérkőzésen – az előzetes terveknek megfelelően – még Vitelki Zoltán irányítja a DVTK-t. Most először lesz vezetőedző Bódog első osztályban szereplő csapatnál.

Reklám