Az iraki kormányerők behatoltak az ostromlott Tell-Áfárba

A várost az Iszlám Állam egyik utolsó bástyájaként emlegetik az országban

Külföld
  • 2017.08.22. - 17:11

Az iraki kormányerők kedden behatoltak az Iszlám Állam dzsihadista szervezet egyik utolsó iraki "bástyájának" számító Tell-Áfár városba - jelentette közleményében a kormányerők oldalán harcoló, jobbára síita milíciákból álló ernyőszervezet, a Hasd es-Saabi (PMF).

iraki kormányerők
Reklám