Átszaladtak rajtunk a németek

Kézilabda. Statisztaszerep az eb középdöntőjében

Sport
  • 2016.01.23. - 03:32

Nekünk most már tényleg csak a számolgatás marad, bár az is szinte fölösleges a lengyelországi férfikézilabda-Eb középdöntőjének első mérkőzése után.

A magyar válogatott úgy szenvedett tízgólos vereséget a németektől, hogy a második félidőben a német kapitány már olyan játékosokat is pályára küldött, akik eddig az időkéréseknél az üdítős palackokat adták társaiknak. A magyar csapat küzdött, de játékosaink képességei messze elmaradnak a németekétől. A mérkőzés vége felé már csak az volt a kérdés, hogy vajon tíz gól alá tudjuk-e csökkenteni a különbséget. Nem sikerült. Félő, hogy a középdöntőben Spanyolország és Svédország ellen szintén statisztaszerepre leszünk kárhoztatva.

Reklám