Ha Európa vagy a magyarság lemond szellemi örökségéről, nemcsak önmagát veszíti el, hanem az emberiség egy kiemelkedően fontos erőforrását is - emelte ki Áder János köztársasági elnök a határon túli egyházi vezetők tiszteletére adott ebéden, csütörtökön a Sándor-palotában.




