Szakítani kell a "dobd el" kultúrával a klímavédelem és a fenntartható fejlődés érdekében - mondta Áder János kedden Kaposváron, ahol az első, interaktív, rendhagyó tanórát tartotta a köztársasági elnök.
Az államfő a Kaposvári Szakképzési Centrum Eötvös Lóránd Műszaki Szakgimnázium diákjainak a Fenntarthatósági témahét keretében tartott rendhagyó tanórát.

Itt nézheti meg a köztársasági elnök kaposvári előadását:



