A hét végén Ausztriában folytatódik a sízők világkupaversenye. Legjobb magyar alpesi sízőnk, az olimpiai hetedik Miklós Edit Zauchenseeben áll rajthoz, szombaton lesiklásban, vasárnap pedig óriás-műlesiklásban.
Alpesi sí
A hét végén Ausztriában folytatódik a sízők világkupaversenye. Legjobb magyar alpesi sízőnk, az olimpiai hetedik Miklós Edit Zauchenseeben áll rajthoz, szombaton lesiklásban, vasárnap pedig óriás-műlesiklásban.

Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át